Ponowne spotkanie w Krotoszynie

Spotkanie z hodowcami trzody chlewnej i bydła z okolic Krotoszyna odbywa się cyklicznie co roku. Tak, więc i w 2014 r. nie mogło być inaczej. 7 lutego na zaproszenie PIAST PASZE Sp. z o.o. i punktu handlowego Rol-Pasz do Restauracji Iskra przyjechali hodowcy. Szkolenie rozpoczynał wykład Pana dr hab. Damiana Józefiak z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, który dotyczył enzymów paszowych stosowanych w żywieniu trzody chlewnej. Po tym wystąpieniu głos zabrał Pan Grzegorz Urban (PIAST PASZE Sp. z o.o.), który omówił przyczyny występowania podwyższonej ilości komórek somatycznych w mleku i przedstawił nowy produkt dla bydła PIASTmix Krowa SOMATYK. W drugiej części szkolenia zaproszeni goście wysłuchali dwóch wykładów dotyczących zaburzeń metabolicznych krów mlecznych związanych z niedoborem energii. Pierwsze wystąpienie prowadziła Pani dr inż. Sylwia Grochowska z PIAST PASZE Sp. z o.o., a drugie Pan Michał Jędrzejczak z AdiFeed.
Po części szkoleniowej wśród przybyłych na spotkanie gości rozlosowane zostały nagrody.
W tym roku po raz siódmy odbywało się spotkanie w Krotoszynie. Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie tymi szkoleniami i to, że uczestniczą w nich nasi stali klienci. Cieszą nas także nowo przybyli na to spotkanie klienci, których z roku na rok jest coraz więcej.

Do zobaczenia za rok.

 

 

 

 

 


 Oferta Handlowa

 

drob-clipartbydlo-cliparttrzoda-clipart

 

Mieszanki paszowe pełnoporcjowe i uzupełniające dla drobiu, trzody chlewnej i królików produkowane z udziałem nasion soi i produktów pochodnych soi mogą zawierać następujące odmiany transgeniczne: 

ACS-GMØØ5-3, MON-89788-1, MON-Ø4Ø32-6, MON-877Ø1-2, DP-356Ø43-5, ACS-GMØØ6-4.