Wiosenne spotkanie koło Przasnysza

Tegoroczna wiosna nastała szybko, ale pomimo ogromu pracy w polu, spotkanie w Łazach koło Przasnysza zgromadziło dużo klientów. Szkolenie, w dniu 20 marca 2014 r. zorganizowała Firma Pana Jerzego Niestępskiego - Usługi Doradczo-Handlowe „Farmer”, wraz z Wytwórnią Pasz PIAST II, JHJ oraz Bayer CropSciences.
Gości przybyłych na szkolenie powitał Pan Jerzy Niestępski. Następnie głos zabrała Pani dr inż. Sylwia Grochowska (Wytwórnia Pasz PIAST II), która przedstawiła prawidłowe zasady odchowu cieląt. Po tym wystąpieniu o profilaktyce sanitarnej przeprowadzanej w obecności zwierząt opowiadała Pani Anita Plich z firmy JHJ. Po przerwie zaproszeni goście mogli wysłuchać wykładu o ochronie kukurydzy w uprawie polowej, który przedstawił Pan Jacek Choromański (Bayer CropSciences). Część szkoleniową, zakończyło ponowne wystąpienie Pani dr inż. Sylwii Grochowskiej na temat chorób metabolicznych w stadach krów mlecznych.
Następnie nastąpiła część integracyjna spotkania w trakcie, której w miłej atmosferze kontynuowano rozmowy na tematy zawodowe i pozazawodowe.

 

 

 

 

 


 Oferta Handlowa

 

drob-clipartbydlo-cliparttrzoda-clipart

 

Mieszanki paszowe pełnoporcjowe i uzupełniające dla drobiu, trzody chlewnej i królików produkowane z udziałem nasion soi i produktów pochodnych soi mogą zawierać następujące odmiany transgeniczne: 

ACS-GMØØ5-3, MON-89788-1, MON-Ø4Ø32-6, MON-877Ø1-2, DP-356Ø43-5, ACS-GMØØ6-4.