Biesiada jesienna z PIASTEM

Jak co roku, po okresie wytężonych prac jakim są w każdym gospodarstwie żniwa, wytwórnia pasz w Lewkowcu zaprosiła swoich klientów na spotkanie plenerowe. Tym razem spotkaliśmy się z Państwem 4 października w Folwarku Polskim w Radłowie. Pomimo iż za oknami rozgościła się już jesień, spotkaniu towarzyszyła dobra i słoneczna aura. Biesiada została oficjalnie otwarta przez Pana Adama Plewińskiego (współwłaściciel PIAST PASZE Sp. z o.o.) oraz Pana Janusz Jopka (Kierownik Działu Sprzedaży), którzy podziękowali wszystkim gościom za przybycie i serdecznie zaprosili do wspólnego biesiadowania. Podczas Biesiady, oprócz poczęstunku, dobrej muzyki i tańców, odbyły się też, wzbudzając wielki entuzjazm, konkursy w strzelaniu z wiatrówki oraz podnoszeniu ciężarów. Dodatkową atrakcją spotkania był występ kabaretu „EWG”. Zabawa, jak zwykle trwała do późnych godzin wieczornych.


Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, znakomite humory i aktywne uczestnictwo w „Biesiadzie jesiennej z PIASTEM”.

 


 

 

 

 


 Oferta Handlowa

 

drob-clipartbydlo-cliparttrzoda-clipart

 

Mieszanki paszowe pełnoporcjowe i uzupełniające dla drobiu, trzody chlewnej i królików produkowane z udziałem nasion soi i produktów pochodnych soi mogą zawierać następujące odmiany transgeniczne: 

ACS-GMØØ5-3, MON-89788-1, MON-Ø4Ø32-6, MON-877Ø1-2, DP-356Ø43-5, ACS-GMØØ6-4.