Na spotkaniu w Złoczewie

Okres zimowy to najlepszy czas na szkolenia z rolnikami. Tym razem spotkaliśmy się z naszymi klientami z okolic Złoczewa. Organizatorem spotkania był punkt handlowy AGROWIT Witold Olbiński. Szkolenie odbyło się 12 lutego 2015 r. Zaproszeni goście mogli wysłuchać trzech wykładów. Pierwszy, dotyczył stosowania mieszanek treściwych w żywieniu krów mlecznych i został wygłoszony przez dr inż. Sylwię Grochowską (PIAST PASZE Sp. z o.o.). Dodatkowo przedstawiony został nasz program żywienia bydła. Po tym wystąpieniu głos zabrał lekarz weterynarii Pan Dominik Ruciński. Omówił on bardzo interesujący hodowców bydła temat, jakim jest rozród krów. Pan doktor podzielił się ze słuchaczami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem terenowym z omawianego zakresu. Na zakończenie części szkoleniowej rolnicy wysłuchali wykładu Pana Profesora dr hab. Adama Traczykowskiego na temat okresu okołoporodowego krów mlecznych oraz zapoznali się z zastosowaniem produktów firmy PPH VIT-TRA.
Spotkanie zakończyło się uroczystym obiadem, podczas którego jeszcze długo omawiane były zagadnienia poruszane na wykładach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie na szkolenie.

 

 

 

 

 


 Oferta Handlowa

 

drob-clipartbydlo-cliparttrzoda-clipart

 

Mieszanki paszowe pełnoporcjowe i uzupełniające dla drobiu, trzody chlewnej i królików produkowane z udziałem nasion soi i produktów pochodnych soi mogą zawierać następujące odmiany transgeniczne: 

ACS-GMØØ5-3, MON-89788-1, MON-Ø4Ø32-6, MON-877Ø1-2, DP-356Ø43-5, ACS-GMØØ6-4.