Firma

Wytwórnie Pasz PIAST są przedsiębiorstwami prywatnymi działającymi w całości w oparciu o polski kapitał.

Historia firmy sięga lat 70-tych, kiedy to powstawały pierwsze obiekty hodowli drobiu. W latach 90-tych, gdy kształtowała się gospodarka rynkowa, a na rynku pasz pojawiały się pierwsze zachodnie koncerny, zrodził się pomysł wybudowania własnej wytwórni. W Lewkowcu od podstaw powstał nieduży zakład produkujący głównie pasze dla drobiu. W miarę zdobywania coraz większego zaufania klientów poszerzyliśmy asortyment o produkty dla trzody chlewnej i bydła.

Więcej…

 

Idąc z duchem czasu Wytwórnie Pasz PIAST rozpoczęły działania na rzecz doskonalenia jakości produkowanych wyrobów. Zgodnie z zasadą „od pola do stołu" jesteśmy ważnym ogniwem w łańcuchu żywieniowym człowieka i dlatego bezpieczeństwo zdrowotne naszych wyrobów stało się mottem dla dalszych działań.

Więcej…

 

Jednymi ze strategicznych celów Wytwórni Pasz PIAST są doskonalenie jakości wyrobów oraz ich innowacyjność. Aby móc realizować powyższe założenia wszystkie zakłady produkcyjne posiadają własne laboratoria chemiczne, w których stałej kontroli i ocenie poddawana jest jakość surowców paszowych oraz produktów gotowych.

Więcej…

 

Wieści z Piasta

Wieści z Piasta Nr 13

Koniec każdego roku to idealny czas na spogląda...

Wieści z Piasta Nr 12

Pierwsze raporty, opracowane przez wiodące ośro...

Wieści z Piasta Nr 11

Spotkania ze studentami na stałe wpisały się w ...